Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Bu süreci adım adım yönetmekteyiz. Öncelikle daha önce kullandığınız programınızın daha önce data transferini gerçekleştirmişsek yani bildiğimiz bir transfer süreci ile karşı karşıyaysak bundan hiçbir sorun yok. Öncelikle datalarınızı sisteminizden alıyor, sonrasında ise gerekli süreçleri oluşturarak transferi gerçekleştiriyoruz. Bazı durumlarda daha önce data transferi yapmadığımız programlar/sistemlerle karşılaşabiliyoruz. BU süreci de olumlu olarak sonlandırmak için elimizden gelen tüm çabayı sunmaktayız.

Onay vermeniz durumunda aynı gün içerisinde kurulumunuzu tamamlayıp sistem bilgilerinizi tarafınıza mail ve sms yoluyla ulaştırmaktayız.

Versiyon yükseltmelerden de yine geliştirmelerde olduğu gibi ücretsiz olarak yararlanmaktasınız.

Müşterilerimizden gelen geliştirme taleplerine olabildiğince olumlu dönmeye çalışıyoruz. Burada en temel kriterimiz Estesoft’a değer katacak tüm fikirleri herhangi bir maddi yaptırım beklemeden sistemimize dahil etmek.

Tabii. Bu durum en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Şu an Estesoft bünyesinde Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Diş Teknisyenliği, Psikiyatri gibi birçok branştan kıymetli hocamız bulunmakla birlikte yeni gelecek tüm branşlardan hocalarımıza da destek vermekten, Onların branşlarına uygun geliştirmeler yapmaktan memnuniyet duymakta, keyifle yapmaktayız.

Estesoft kullanıcılarında en önem verdiğimiz konu eğitimleridir. Biz ürünümüzü satmaktan daha çok ürünümüzün aktif olarak kurumlar ve hekimler tarafından kullanılmasını önemsemekteyiz. Bu doğrultuda gerek yüz yüze gerekse online eğitimlerle sürekli olarak sizi ve ekibinizi eğitimlerle desteklemekte, bununla da yetinmeyip eğitim sonrası webinarlar ve soru cevaplarla sizlere destek vermekteyiz. Desteğimiz bununla da sınırı kalmamakta, canlı telefon destek hattımız ve ya Online Ticket sistemimiz üzerinden de size sınırsız ve kesintisiz olarak destek vermekteyiz.

Hayır. Estesoft dataları her gece saat 00:00’da yedeklenmetedir. Olası bir problemle karşılaşılması durumunda sadece dakikalar içerisinde sisteminizi geri yükleme gücü ellerimizin altındadır.

Estesoft veri gizliliğinizi iki aşamada güvence altına almıştır. İlk olarak sistemimiz dünyanın en iyi alt yapısının host ettiği bir sistem üzerinden yayın yapmakta bu sayede dışarıdan gelecek tüm müdahalelere üst seviyede güvenlikle cevap vermektedir. İç güvenliğimizi ise geliştirme serverlerimizle yayın serverlerimizin ayrı olmaları ve yayın serverlerinin sadece en üst departman yöneticileri kontrolünde çalışmaları sağlanmaktadır.

Tüm Estesoft müşterileri ‘’Arsız’’ geliştirme ekibimizin sistem üzerinde yaptığı yeniliklerden herhangi kısıtlama olmaksızın ücretsiz olarak yararlanmaktadır.

Tabii yapmanız gereken Chrome, Firefox ya da safari browserlerinden birine sahip olmak ve cihazınızda aktif bir internet bağlantısının olmasıdır.

Estesoft, siz müşterilerinin hasta bilgilerine çok önem vermekte bu yüzden partnerlerini Türkiye’nin en güvenilir ve saygın kurumlarından seçmektedir. Estesoft’un sms platformunu Türkiye’nin 3 lisanslı sms platformundan biri olan ve sektör devi peki çok kuruma bu anlamda destek veren JET SMS sağlamaktadır.

Estesoft entegre olduğu Jet Sms sistemi ile alacağınız kredilerin sisteme tanımlanmasının ardından sistemimiz otomatik olarak randevularınızı bir gün öncesinde hatırlatan sms’ler göndermektedir. Yine bununla birlikte doğum günü vs. gibi sistemin otomatik olarak gönderdiği sms’ler mevcuttur. Yine bunun dışında alacağınız izinli sms pazarlama hizmeti ile birlikte müşterilerinize kampanya ve duyuru sms’lerinizi de tek tıkla gönderebilirsiniz.

Estesoft, benzersiz yetkilendirme protokolleri sayesinde çalışanlarınıza dilediğiniz ve uygun gördüğünüz alanlarına müdahale etme yetkileri oluşturmanızı sağlamaktadır. Yapmanız gereken yetkilendirme menülerini kullanmak ve oluşturduğunuz yetki gruplarına çalışanlarınızı atamaktan ibarettir.

Estesoft’un gelişmiş arayüzünde Randevular menülerinin altında bulunan 3 farklı formattaki takvimimizden dilediğinizi kullanarak randevularınızı tek tık mantığı ile kolayca düzenleyebilirsiniz.

Hayır. Önceki sorularda da belirttiğimiz gibi Estesoft bulut tabanlı ve tamamen internet üzerinden çalışan bir programdır. Yapmanız gereken tek şey sizin için tanımlanmış web adresine girmek ve kullanıcı adı – şifrenizle sistemde aktif olarak işlemlerinizi yürütmektir.

Tabii. Estesoft, çoklu şube yönetimini aktif olarak kurgulamanızın yanı sıra, şube bazlı raporlar ve yetkilendirmeler ile şubeler arası sürecide birbirinden tamamen ayırmaktadır.

Yapmanız gereken sadece bir internet bağlantısı ve o internet bağlantısını kullanarak sisteme giriş yapabileceğiniz bilgisayar, akıllı telefon ya da tabletinizi çalıştırmak ve sisteme giriş yapmaktır.

Estesoft’ta kesinlikle bir kullanıcı sınırlaması yoktur. Dilediğiniz kadar sistem kullanıcısı oluşturmanız mümkündür. Oluşturacağınız kullanıcıların fiyatsal olarak bir karşılığı ise bulunmamaktadır.

Estesoft, Mac cihazlar, tüm Windows tabanlı bilgisayarlar, IOS, Android ya da Windows tabanlı tüm telefonlar ve tabletler olmak üzere içerisinde Chrome, Safari ya da Firefox browserlerden herhangi birinin ve bir internet bağlantısının olduğu tüm cihazlarda çalışmaktadır.

Bu faydaları madde madde sıralamakta yarar görmekteyiz:
– Bulut teknolojisi sayesinde verileriniz, hasta kayıtlarınız ve tüm işlem geçmişiniz %100 güvence altındadır. Verilerinizin kaybolma ihtimali 0’dır.
– Bulut teknoloji ile sistemden yanlışlıkla yapacağınız silme iptal etme işlemlerini bile geri almanız söz konusudur.
– Bulut teknolojisi size Estesoft’a her an ve her yerden zaman ve mekan sınırlaması olmadan erişim hakkı verir.
– Bulut teknolojinin güvenlik protokolleri en üst seviyededir. Bu sayede dışarıdan gelebilecek olası saldırılar karşısında normal bir web host alt yapısından daha fazla güven içerisinde olursunuz.
– Bulut teknoloji sistemleri üst düzey makinelerden oluşur. Bu makineler sizin sürekli akıcı ve dinamik hizmet almanızı sağlar.

Bulut Bilişim, teknolojinin her gün üstüne katarak ilerlediği bir dönemde tek bilgisayara bağımlı kalmadan ve sadece bir internet bağlantısı ile sisteminize anında ulaşmayı, verilerinizin tek bir bilgisayar üzerinde tutulmasındansa pek çok bilgisayar ile aynı anda yedeklenerek ve tüm bu yedek alt yapısının her gün düzenli olarak çalışması ile kesintisiz hizmet, üst düzey veri güvenliğini sağlayan sistemler bütünüdür.

Estesoft, size verilen ve kliniğinize özel olarak tamınlanan bir web adresi üzerinden Bulut Teknolojisi ile herhangi bir cihaza bağımlı olmadan bilgisayar akıllı telefon ya da tabletler aracılığıyla internetin olduğu her yerden tek tık mantığı ile çalışmaktadır.

Estesoft Bulut teknoloji ile geliştirilmiş bir klinik yönetim sistemidir. Estesoft ile Kliniğinizin randevularını yönetebilir, hastalarınızın özlük dosyalarını oluşturabilir, kliniğinizin gelir gider bilançosunu organize edebilir, raporlama araçları ile kliniğinizin ve çalışanlarınızın en üst performansa ulaşmasını sağlayabilir ve tüm bunları sadece birkaç dokunuş ile idare edebilirsiniz.