Demo İsteyin

Hızlı Demo Talep Formu

Adınız ve Soyadınız (*)

Kurum Adı

E-postanız (*)

Telefonunuz (*)

Demo formumuzu doldurmanızın ardından satış ekibimiz sizinle aynı gün içerisinde iletişime geçecek ve demo hesap bilgilerinizi size mail yoluyla ulaştıracak

Elinize ulaşan demo adresimiz üzerinden sizin için tanımlanan kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Hayır. Estesoft Bulut Tabanlı bir yazılımdır. Sisteme giriş yapmanız için tek gereken şey internet bağlantısıdır. Size gönderdiğimiz demo linki üzerinden kolaylıkla sisteme girip inceleyebilirsiniz.

Demo hesap üzerinde sizin için tanımlanan kullanıcı Admin (sistem yöneticisi) yetkisi ile yetkilendirilmiştir. Böylece sistemin tüm özelliklerini test etme imkanı bulabileceksiniz.

Tabii ki.Estesoft içerisindeki yardım butonu ile ulaşabileceğiniz 7/24 Destek ekibimiz, demo adresindeki konuklarımıza da hizmet vermektedir.Dilerseniz sorularınızı mail ya da telefon yoluyla da bizimle paylaşabilirsiniz.

İstanbul içerisindeyseniz kurumunuzda, İstanbul dışındaysanız ise online olarak destek alabilir, size sunum yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Müşterilerimizin sektörleri

Plastik Cerrahi Klinikleri
Medikal Estetik Klinikleri
Güzellik Merkezleri
Saç Ekim Merkezleri
Diş Klinikleri
Psikiyatri Klinikleri
Diğer